Župna knjižnica

0

U prostorijama našeg Župnog ureda postoji mala knjižnica i čitaonica. O njezinoj svrsi smo već prije izvještavali, no podsjetimo kako je ona dio projekta oplemenjivanja života Hrvata u našoj župi. Prostorije su uređene sredstvima Hrvatske vlade, a proteklih godina skupljeno je stotinjak knjiga. Želim napomenuti da je svaka prikupljena knjiga označena pečatom ‘EX LIBRIS – Župa Sv. Ilija prorok, Bosansko Grahovo’, čime želimo osigurati župnu trajnu imovinu za naše buduće naraštaje. Ovim putem molimo i pozivamo sve ljude dobre volje koji prate naš rad na donaciju knjiga, kako bismo proširili opseg ove male knjižnice. Novo Župno vijeće odlučilo je aktivirati njezin rad i imenovan je koordinator knjižnice, gospodin Nikica Rajić. Sve kontakte, pitanja i upute i dalje možete ostvariti preko našeg Portala.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *